Profesyonel Ses
Sistemleri

Ses Sistemleri

Profosyonel Seslendirme

Biz Devka Mühendis olarak sizlerin küçük ve orta ölçekli işletme alanlarınızda kaliteli ve özel tasarım ürünlerimiz ile sizlerin cafe , bar , mağaza gibi alanlarda öncelik olarak kaliteli bir ses anlayışı ile müşteri memnunluğu olmak üzere yola çıkmış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz uygulamalarda özel seri ürünlerimiz ile işletmenizi farklı bölümlerine farklı müzik yayınları verebilir ve bunları tek bir kontrol panelinden kontrol edebilirsiniz.

Ses Neden Önemlidir?

Birçok araştırma, marka değerlerinizi yansıtan müzikleri çalmanın satışlarda çarpıcı bir +%10 fark yarattığını göstermiştir. İnsanlar markanızın etrafında daha uzun süre kalır ve kendilerini daha rahat hissederlerse, muhtemelen daha fazla harcama yapacaklardır. Daha sık gelip arkadaşlarını getirmeleri muhtemeldir. Müşteriler, daha yavaş müzik dinlerken faturalarının ortalama bilet boyutunu %23 artırdı. Bu, müşterilerin genellikle restoranlar için yüksek kar marjları olan daha fazla içecek ve diğer ekstraları (tatlı ve kahve gibi) satın almasıyla ilişkilendirilir.

Projeniz İçin Özel Teklif İsteyin

Özel bir ses projesi hakkında tavsiye mi arıyorsunuz? Devka Mühendislik olarak sizlere çözümü sunmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Özel seri ürünlerimiz ile Türkiye geneli size her zaman en uygun ve en kaliteli çözümleri sunabiliyoruz. Özel teklifinizi 3 gün içinde alın.

Uygulama Alanları