Merkezi Tv Dağıtım
Sistemleri

merkezi-tv-dagitim-sistemi

Merkezi TV Dağıtım Sistemi

SMATV Sistemleri (Merkezi Uydu TV Dağıtım Sistemi )

QAM Headend Yayın Dağıtım Sistemleri

Headend sistemleri ile toplu konut, site, otel, hastane vb toplu alanlarda, izleyici kitlesine özel kapalı devre TV yayın altyapısı sunulabilmektedir. Headend Teknolojisi Hem yatırımcıya hem de kullanıcıya birçok avantaj sunmaktadır; QAM teknolojisi ile DVB-C madülasyonundan faydalanarak yüzlerce Dijital kalitede TV servisleri yayın ağınıza entegre edilebilir.

Headend sisteminin en büyük avantajı kullanıcı bu yayınlar için hiçbir ekstra cihaz ( uydu alıcı vb..) kullanmadan izleyebilir. Oluşturulan kanal listeleri müşterinin talebi ile oluşturulmaktadır, sakıncalı, istenmeyen veya gereksiz içeriklerden arındırılmış, platform kalitesinde TV servis listesi size sunar.

Yayın dairenin içinde, merkenzden ialve bir hat çekmeden izlenebildiğinden tüm daire içi prizlerinde yayın alınabilir, bu sebepten kablolama daha azdır altyapı maliyetlerini düşürür. Hata ve arıza durumu azalır. Merkezden daireye çekilen hat sayısının bir önemi yoktur.

Projeniz İçin Özel Teklif İsteyin

Özel bir yangın algılama sistemi projesi hakkında tavsiye mi arıyorsunuz? Devka Mühendislik olarak sizlere çözümü sunmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Özel seri ürünlerimiz ile Türkiye geneli size her zaman en uygun ve en kaliteli çözümleri sunabiliyoruz. Özel teklifinizi 3 gün içinde alın.